Vyhledávali jste: A.h.riise


A.h.riise

Vyhledávali jste výrobce A.h.riise a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky A.h.riise máme 59 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Hledáte od značky A.h.riise konkrétní produkty? Podívejte se na Rumy a ochucené rumy A.h.riise , Rumy A.h.riise , Karibské A.h.riise

Počet výsledků: 59

Výrazně ovocný, sladší rum z produkce legendární značky A. H. Riise vás potěší chutí pomerančů, manga, papáji a vanilky. Vychutnejte si jednu z číslovaných lahví.

Vychutnejte si temný melasový rum tak, jak ho před více než stoletím dodával A. H. Riise lodím námořnictva. Hutný, sladký a silný. Ahoy!

Legendární značka oslavila 175 let. Tenhle luxusní rum je více než povedenou oslavou. Vychutnejte si sladkou lahůdku s tóny ořechů, vanilky a lesního ovoce.

Výrazný spiced rum od legendární značky A. H. Riise staví na tajné kombinaci koření a zrání v opálených dubových sudech. Vychutnejte si tuhle černou lahůdku.

Temný, sladký a silný rum z produkce legendární značky A. H. Riise. Vychutnejte si ho při pokojové teplotě a vzdejte hold dánskému námořnictvu.

Limitovaná edice rumu z Panenských ostrovů s bohatou ovocnou chutí s tóny pomerančů, manga a vanilky.

Vynikající rum z Panenských ostrovů, speciální vánoční edice.

Přijměte pozvání do rodiny A. H. Riiseho s touhle exkluzivní směsí zralých rumů. Každý rok jí jde do prodeje pouhých 3000 lahví a vždycky to stojí za to.

Ochutnejte luxusní směs zralých rumů, namíchanou podle oblíbené receptury norského krále Haakona. Vanilka, karamel, pomeranče a cukrová třtina. Lahůdka!

Exkluziví limitka vyzrálých karibských rumů, vyrobená podle medailové receptury z Velké severské výstavy. Okuste, jak chutnalo sladké vítězství v roce 1888.

A.H.Riise Non Plus Ultra Black edition 0,7l 42%

A.H.Riise Royal Danish Navy Frigate Jylland 0,7l 45% GB

A.H.Riise XO Reserve Thin Blue Line Denmark 0,7l 40%

A.H.Riise XO Reserve Ambre d'Or 0,7l 42%

A.H.Riise Non Plus Ultra Amber d'Or Excellence 0,7l 42% GB

A.H.Riise Royal Danish Navy Frogman Conventus Ranae 0,7l 60%

A.H.Riise Royal Danish Navy Naval Cadet 0,7l 42%

A.H.Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7l 42% L.E.

A.H.Riise XO Founders Reserve Batch 4 0,7l 45,1%

A.H.Riise XO Founders Reserve Batch 5 0,7l 44,4%

A.H.Riise XO Founders Reserve Batch 6 0,7l 45,5%

Tato ochutnávková sada obsahuje 9 vzorků rumů z Amerických Panenských ostrovů.